Náš tým

Zuzana Valinová

 

Telefon: 777 144 361

E-mail: zuzanka.valinova@centrum.cz

 

Zuzka má u koní vše na starosti. Je majitelkou koní Jessica, Talkí a Jess Berry a Jess Ann.

 

 

 

Anna Valinová

 

Telefon: 602 455 985

E-mail: Anna.Valinova@seznam.cz

 

Naše mamča drží nad stájí ochranou ruku. Bez ní by jsme nefungovali. Jinak jejím miláčkem je kobylka Jessica, kterou zachránila před krutým osudem.

Alena Líbalová

Tetu už jsme na koní též mohly vidět, jak jinak než něž na Talkínce. Jinak je to spíš naše rodinná podpora. Ráda pomůže se vším jak jen může.

Vladimír Valina

 E-mail: vladimir.valina@seznam.cz

 

Taťka se též zapojuje do chodu naší stáje i-když né jako jezdec. Velice nám pomáha při žních, svážení sena a slámy. Má na starosti odvoz hnoje. Ve stáji je pomocný i jako zedník. Dále pokud je čas tak nás s koňmi vozí po různých akcích.

Tomáš Valina

Tomáš je spíše občasný jezdec. Ale když na to přijde tak sedlá nejraději Talkínku.

Kristýna Křivanová

Týnuš k nám dochází tak často jak je jí to čas dovolí. Jsme rádi, že jí máme. Moc nám kolem koní pomahá. Týna má nejraději kobylku Jess.

Jaroslav Kučera

Strejda je spíše dělníkem než jezdcem. Ikdyž na koni už také seděl. Ale hlavně jsme mu vděčni za krásné dřevěné ohrady, kreté nám postavil. Strejdo moc díky!

Klárka Lebedová

 

Klárka je náš nejmladší člen. Na koni seděla už když jí bylo 8 měsíců. Nejvíce jezdí na Talkí ale ráda se sveze i na jiných koních.

Petra Lebedová

Péťa zatím brala ježdění jen jako rehabilitaci při bolestech zad ale snad do budoucna se jí to zalíbí a začne s námi jezdit i ven. Jejím koněm je Talkínka.

Tereza Nová

Terezka sice už na koni moc vidět není ale dříve bývala ativní jezdec. Protože bydlí od nás daleko moc už u koní není ale dojíždí nám pomáhat při akcích, které pořádáme.

Kontakt

Jezdecký klub CARMEN Žabovřesky nad Ohří

jkcarmen@seznam.cz

Na Návsi 24
Žabovřesky nad Ohří 410 02

777 144 361

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode